ממשק חדש לניהול הדומיינים בחשבון האחסון

לקוחות יקרים, מעכשיו לקוחותינו המשתמשים בשרתים שלנו מבוססי cPanel יהנו מניהול דומיינים פשוט יותר וממקום אחד! בתוך ממשק ה-cPanel שלכם, תוכלו לנהל את הדומיינים ואת תת הדומיינים (subdomains) ממקום אחד ... לקריאה נוספת »

15 נובמבר 2018
עיצוב חדש לדאשבורד של פאסט-קלאוד

לקוחות יקרים, פאנל ניהול החשבון עבר מתיחת פנים קלה ועבר לעיצוב חדש ומרענן.כעת הוא יותר נוח לשימוש והוא גם נראה טוב יותר :) חווית השימוש שלכם חשובה לנו מאוד ולכן אנו עושים כל הזמן מאמצים להפוך ... לקריאה נוספת »

9 אוקטובר 2018
טרמינל חדש ומתקדם ללקוחות אחסון שיתופי

לקוחות יקרים שלום,זקוקים לגישה ל-CLI של חשבונכם?מסיבות אבטחה בשרתים שיתופיים רבים שלנו איננו מאפשרים גישת SSH.אבל מעכשיו, עם הפיצ׳ר החדש שאנו מציגים, תוכלו להתחבר ל-CLI בקלות, מבלי לסכן את אבטחת ... לקריאה נוספת »

4 Sep 2018
גרסאות קבצים ב-SuperSafe

לקוחות יקרים,שמחים לעדכן שהוספנו פיצ׳ר חדש ל-SuperSafe.מעכשיו תוכלו לצפות בגרסאות קבצים ואף לשחזר קובץ לגרסאות קודמות!איך עושים זאת? בלחיצה על איקון הקובץ נפתח פאנל פרטי הקובץ, שם תחת לשונית ... לקריאה נוספת »

28 אוגוסט 2018
גרסאות PHP חדשות לבחירתכם

מעתה תוכלו לבחור גרסת PHP ממגוון רחב יותר של אפשרויות שיריצו את אתרכם. שדרוג גרסת ה-PHP מתבצע ישירות מתוך ממשק ה-cPanel.* פעיל במרבית השרתים** אם אתם מעוניינים לבצע את השדרוג וזקוקים להדרכה נוספת, ... לקריאה נוספת »

10 אפריל 2018

Powered by WHMCompleteSolution