אופטימיזציית שרתי FastCloud לוורדפרס - ImageMagick - Imagick

כפי שאתם יודעים, נושא האופטימיזציה לוורדפרס הוא מבחינתנו משהו חשוב מאוד ואנו דואגים לעשותו באופן תכוף. כך אנחנו מבטיחים ללקוחותנו שיוכלו להשתמש במערכת בצורה אופטימלית, כלומר המערכת לא תעבוד ... לקריאה נוספת »

19 אוגוסט 2020
אופטימיזציית שרתי FastCloud לוורדפרס - exif

ע״פ המלצת וורדפרס וכפי שפרסמו בפאנל בריאות האתר, השרתים תומכים כעת ב-php extention exif. עדכון זה מבטיח, מעבר לעבודה התקינה עם מערכת וורדפרס, שהמערכת תרוץ בצורה אופטימלית על השרתים שלנו. אנחנו לוקחים ... לקריאה נוספת »

26 יולי 2020
יום ירושלים הבין לאומי של איראן - יום למתקפות על אתרים

יום שישי האחרון של חודש הרמדאן מכונה באיראן ״יום ירושלים הבין לאומי״, בשונה מיום ירושלים שלנו בו אנו חוגגים את הטוב, שם מעדיפים לנצל את היום כדי לתקוף ולעשות נזקים. אז בתקופה זו, סביב תאריך 22.05 ... לקריאה נוספת »

21 מאי 2020
ריכזנו 10 טיפים לאבטחת אתר הוורדפרס שלכם

לכל בעלי אתרי הוורדפרס, קיבלנו בקשות רבות לכתוב מאמר בבלוג בנושא אבטחת אתר וורדפרס והחלטנו להרים את הכפפה ולרכז עבורכם 10 טיפים שיעזרו לכם לשמור על אתר הוורדפרס שלכם מאובטח. במאמר תוכלו למצוא ... לקריאה נוספת »

17 אפריל 2020
רגע לפני המתקפה על ישראל - מידע על OpIsrael

בואו ננצח יחד את טרור הסייבר! עוד רגע זה מגיע! האם אתם מוכנים? בעוד ימים ספורים, ב-07/04/2019 ישראל צפויה להיות נתונה למתקפה רחבת היקף במרחב הסייבר בשם OpIsrael. מה זה אופ-ישראל?קמפיין OpIsrael הינו פעילות ... לקריאה נוספת »

1 אפריל 2019
חגיגת מבצעים לכבוד פורים!

חג שמח מפאסט קלאוד! החלטנו לפנק אתכם במבצעים ממש שווים לכבוד פורים. אם לא קיבלתם את המייל עם כל הפרטים והמבצעים, אתם יכולים לקרוא אותו כאן: לחצו כדי לצפות במייל שנשלח במייל תוכלו גם לקרוא מידע ... לקריאה נוספת »

22 מרץ 2019
ממשק חדש לניהול הדומיינים בחשבון האחסון

לקוחות יקרים, מעכשיו לקוחותינו המשתמשים בשרתים שלנו מבוססי cPanel יהנו מניהול דומיינים פשוט יותר וממקום אחד! בתוך ממשק ה-cPanel שלכם, תוכלו לנהל את הדומיינים ואת תת הדומיינים (subdomains) ממקום אחד ... לקריאה נוספת »

15 נובמבר 2018
עיצוב חדש לדאשבורד של פאסט-קלאוד

לקוחות יקרים, פאנל ניהול החשבון עבר מתיחת פנים קלה ועבר לעיצוב חדש ומרענן.כעת הוא יותר נוח לשימוש והוא גם נראה טוב יותר :) חווית השימוש שלכם חשובה לנו מאוד ולכן אנו עושים כל הזמן מאמצים להפוך ... לקריאה נוספת »

9 אוקטובר 2018
טרמינל חדש ומתקדם ללקוחות אחסון שיתופי

לקוחות יקרים שלום,זקוקים לגישה ל-CLI של חשבונכם?מסיבות אבטחה בשרתים שיתופיים רבים שלנו איננו מאפשרים גישת SSH.אבל מעכשיו, עם הפיצ׳ר החדש שאנו מציגים, תוכלו להתחבר ל-CLI בקלות, מבלי לסכן את אבטחת ... לקריאה נוספת »

4 Sep 2018
גרסאות קבצים ב-SuperSafe

לקוחות יקרים,שמחים לעדכן שהוספנו פיצ׳ר חדש ל-SuperSafe.מעכשיו תוכלו לצפות בגרסאות קבצים ואף לשחזר קובץ לגרסאות קודמות!איך עושים זאת? בלחיצה על איקון הקובץ נפתח פאנל פרטי הקובץ, שם תחת לשונית ... לקריאה נוספת »

28 אוגוסט 2018