רגע לפני המתקפה על ישראל - מידע על OpIsrael

בואו ננצח יחד את טרור הסייבר! עוד רגע זה מגיע! האם אתם מוכנים? בעוד ימים ספורים, ב-07/04/2019 ישראל צפויה להיות נתונה למתקפה רחבת היקף במרחב הסייבר בשם OpIsrael. מה זה אופ-ישראל?קמפיין OpIsrael הינו פעילות ... לקריאה נוספת »

1 אפריל 2019
חגיגת מבצעים לכבוד פורים!

חג שמח מפאסט קלאוד! החלטנו לפנק אתכם במבצעים ממש שווים לכבוד פורים. אם לא קיבלתם את המייל עם כל הפרטים והמבצעים, אתם יכולים לקרוא אותו כאן: לחצו כדי לצפות במייל שנשלח במייל תוכלו גם לקרוא מידע ... לקריאה נוספת »

22 מרץ 2019
ממשק חדש לניהול הדומיינים בחשבון האחסון

לקוחות יקרים, מעכשיו לקוחותינו המשתמשים בשרתים שלנו מבוססי cPanel יהנו מניהול דומיינים פשוט יותר וממקום אחד! בתוך ממשק ה-cPanel שלכם, תוכלו לנהל את הדומיינים ואת תת הדומיינים (subdomains) ממקום אחד ... לקריאה נוספת »

15 נובמבר 2018
עיצוב חדש לדאשבורד של פאסט-קלאוד

לקוחות יקרים, פאנל ניהול החשבון עבר מתיחת פנים קלה ועבר לעיצוב חדש ומרענן.כעת הוא יותר נוח לשימוש והוא גם נראה טוב יותר :) חווית השימוש שלכם חשובה לנו מאוד ולכן אנו עושים כל הזמן מאמצים להפוך ... לקריאה נוספת »

9 אוקטובר 2018
טרמינל חדש ומתקדם ללקוחות אחסון שיתופי

לקוחות יקרים שלום,זקוקים לגישה ל-CLI של חשבונכם?מסיבות אבטחה בשרתים שיתופיים רבים שלנו איננו מאפשרים גישת SSH.אבל מעכשיו, עם הפיצ׳ר החדש שאנו מציגים, תוכלו להתחבר ל-CLI בקלות, מבלי לסכן את אבטחת ... לקריאה נוספת »

4 Sep 2018
גרסאות קבצים ב-SuperSafe

לקוחות יקרים,שמחים לעדכן שהוספנו פיצ׳ר חדש ל-SuperSafe.מעכשיו תוכלו לצפות בגרסאות קבצים ואף לשחזר קובץ לגרסאות קודמות!איך עושים זאת? בלחיצה על איקון הקובץ נפתח פאנל פרטי הקובץ, שם תחת לשונית ... לקריאה נוספת »

28 אוגוסט 2018
גרסאות PHP חדשות לבחירתכם

מעתה תוכלו לבחור גרסת PHP ממגוון רחב יותר של אפשרויות שיריצו את אתרכם. שדרוג גרסת ה-PHP מתבצע ישירות מתוך ממשק ה-cPanel.* פעיל במרבית השרתים** אם אתם מעוניינים לבצע את השדרוג וזקוקים להדרכה נוספת, ... לקריאה נוספת »

10 אפריל 2018

Powered by WHMCompleteSolution